AOF Fagskolen

Hovedkontor Haugesund

Haraldsgt. 190 5525 Haugesund

Avdelingskontor Bergen

Strandgaten 197 5004 Bergen

Avdelingskontor Stavanger

Richard Johnsensgate 4 4021 Stavanger

Avdelingskontor Kristiansand

Markensgate 13 4611 Kristiansand S

Følg oss

Kontakt

AOF Fagskolen

E-post:
post@aof-fagskolen.no

Hovedkontor Haugesund

Besøkadresse:
Haraldsgt. 190 5525 Haugesund

Telefon:
52 70 90 00

E-post:
post@aof-fagskolen.no

Avdelingskontor Bergen

Besøkadresse:
Strandgaten 197 5004 Bergen

Telefon:
55 30 90 50

E-post:
post@aof-fagskolen.no

Avdelingskontor Stavanger

Besøkadresse:
Richard Johnsensgate 4 4021 Stavanger

Telefon:
52 70 90 00

E-post:
post@aof-fagskolen.no

Avdelingskontor Kristiansand

Besøkadresse:
Markensgate 13 4611 Kristiansand S

Telefon:
52 70 90 00

E-post:
post@aof-fagskolen.no

Kontakt oss

Våre ansatte

Administrasjon

Sigmund Fosse
Sigmund Fosse daglig leder sigmund.fosse@aofvestlandet.no 901 66 730
Elisabeth Næsheim Vågen
Elisabeth Næsheim Vågen kvalitets- og administrasjonsleder elisabeth.vagen@aofvestlandet.no 907 29 380
Ingunn J. Lossius
Ingunn J. Lossius økonomi- og regnskapsleder ingunn.lossius@aofvestlandet.no 901 78 585

Fagskolen

Margrete Meidel Ramsdal
Margrete Meidel Ramsdal Fagskolerektor margrete.ramsdal@aof-fagskolen.no 915 58 242
Edel J. Rosvold
Edel J. Rosvold Utviklingsleder Fagskolen edel.rosvold@aof-fagskolen.no 992 63 774
Cathrine Westmork
Cathrine Westmork senior kompetanserådgiver Fagskoleutdanninger i Haugesund og omegn cathrine.westmork@aof-fagskolen.no 970 94 461
Christian Kronen
Christian Kronen Senior kompetanserådgiver Fagskoleutdanninger i Bergen og omegn christian.kronen@aof-fagskolen.no 979 83 764
Tone Larsen
Tone Larsen senior kompetanserådgiver Fagskoleutdanninger i Stavanger og omegn tone.larsen@aof-fagskolen.no 478 63 936
Mette Celius
Mette Celius senior kompetanserådgiver Fagskoleutdanninger i Agder mette.celius@aof-fagskolen.no 480 97 991
Wenche Lien Fotland
Wenche Lien Fotland senior kompetanserådgiver Fagskoleutdanninger i Bergen og omegn wenche.lien.fotland@aof-fagskolen.no 412 01 689
Hege Verpe
Hege Verpe Kompetanserådgiver Fagskoleutdanninger i Bergen og omegn hege.verpe@aof-fagskolen.no 948 01 982
Ingebjørg Kaldheim
Ingebjørg Kaldheim Fagskolekoordinator Haugesund og Bergen ingebjorg.kaldheim@aof-fagskolen.no 992 41 924
Evy Kalsvik
Evy Kalsvik Fagskolekoordinator Stavanger og omegn evy.kalsvik@aof-fagskolen.no 995 65 069
Line Hansen
Line Hansen Fagskolekoordinator Agder line.hansen@aof-fagskolen.no 52 70 89 88
Vanja Strand
Vanja Strand Kurssekretær Vestland, Rogaland og Agder vanja.strand@aof-fagskolen.no 52 70 89 90
Randi Bauer-Nilsen
Randi Bauer-Nilsen Kurssekretær Vestland, Rogaland og Agder randi.bauer-nilsen@aofvestlandet.no 52 70 89 96
Monica Ervik
Monica Ervik Kurssekretær monica.ervik@aof-fagskolen.no 52 70 89 97
Linda Larsen Lund
Linda Larsen Lund Kurssekretær Bergen og Omegn linda.larsen@aofvestlandet.no 467 49 630
Inger Marie Knutsen
Inger Marie Knutsen Faglærer Haugesund og omegn inger.marie.knutsen@aofvestlandet.no